Freesat GT Media GTC - pytanie, opinie

GTMEDIA_GTX COMBO/GTX Twin/GTCOMBO /GTC /GTS /GTS-PRO /GTT2

Moderators: admin, nzl229, GTMedia Team

Post Reply
expol1
Posts: 2
Joined: Tue Apr 09, 2019 5:59 am

Freesat GT Media GTC - pytanie, opinie

Post by expol1 »

Witam.
Zwracam sie z pytaniem odnośnie modelu z androidem Freesat GTC.
Chciałem prosić o opinie użytkowników jak również o informacje:
czy można dodawać własne apki np tv player, Ipla?
w jakich rozszerzeniach są listy kanałów ( v7s i v8nova np. mają bin. i nie pasują do siebie nawzajem), czy DBEditor da radę zrobić?
Ogólnie czy jest wart zakupu?
Z góry dziekuję za opinie.

redek77
Posts: 15
Joined: Thu Oct 27, 2016 7:40 pm

Re: Freesat GT Media GTC - pytanie, opinie

Post by redek77 »

Nie warto. Walczę z nim od 3 miesięcy. Finalnie zawsze wracam do v8 super. Mało dopracowane pudło.

Captain Ron
Posts: 548
Joined: Thu Nov 29, 2018 12:50 am

Re: Freesat GT Media GTC - pytanie, opinie

Post by Captain Ron »

Witam----grałem z odbiorników FTA DVB-S2 na chwilę (niektóre różne marki, że nie mogę tu wspomnieć) i miałem V8 Nova Orange około 1 roku i kocham go za to, co te pola są przede wszystkim (oglądanie telewizji) z satelitów. W porównaniu do innych marek GTmedia V8 Nova Orange jest lepsza jakość zbudowany, a nawet pilota wydaje się lepszą jakość niż to, co dostałam przy zakupie innych marek odbiorników FTA.

Zamówiłem GTC niedawno, ale nie otrzymałem go jeszcze, powinien dostać kopalni w tygodniu lub tak na podstawie informacji śledzenia, więc nie mam doświadczenia na GTC lub GTS jak dotąd, ale z tego co czytałem niektórzy ludzie lubią je, a niektóre nie.

Zrobię mój własny umysł po tym, jak się kopalni i bawić się z nim. Jedną rzeczą, którą czytałem jest to, że GTC i GTS są oparte na Androidzie i powinny być otwarte do dodawania aplikacji, takich jak urządzenia z Androidem, a może jak na Android telefon komórkowy.

---------------------------------------------------------------------
Hello ---- I've played with DVB-S2 FTA receivers for a while (some various brands that I cannot mention here) and I have had a V8 Nova Orange for about 1 year and love it for what these boxes are primarily made for (watching tv) from Satellites. Compared to other brands the GTmedia V8 Nova Orange is better quality built and even the remote control seems better quality than what i've gotten when buying other brands of FTA Receivers.

I ordered a GTC just recently but I have not received it as of yet, should get mine in a week or so based on tracking information so I don't have experience on a GTC or GTS as of yet but from what i've read some people like them and some do not.

I will make up my own mind after I get mine and play with it. One thing i've read is that the GTC and GTS are Android based and it should be open to adding apps like to an Android device or maybe like on a Android cellphone.

Koko1456
Posts: 56
Joined: Thu Feb 01, 2018 10:27 am

Re: Freesat GT Media GTC - pytanie, opinie

Post by Koko1456 »

First of all - this is an international forum, if you want someone to help you write in english and not like many Spanish people in your own way - then they are surprised that nobody answers ...
Of GTC.. I waited a year to fix the PVR function (recording at a specific time). The EPG function does not work well from the beginning. The firmware service (I have an impression) that releases a new version without testing, and then waits for a reaction.
I do not even want to report errors because they were mostly ignored.
Recently, a few things have been improved, but we had to wait a year.
In general, buy something else, this product is an alpha version.


Po pierwsze - to jest forum międzynarodowe, jeśli chcecie aby ktoś wam pomógł to piszcie po angielsku a nie tak jak Hiszpanie po swojemu - potem się dziwią że nikt nie odpisuje...
Jeśli chodzi o GTC to rok czekałem na naprawienie funkcji PVR (nagrywanie o określonym czasie). Od początku nie działa też popawnie funkcja EPG. Serwis firmware (mam wrażenie) bez testowania wypuszcza czasem nową wersję, a potem czeka na reakcję.
Mi już nawet błędów nie chce mi się zgłaszać bo i tak były w większości ignorowane.
Ostatnio parę rzeczy zostało poprawione, ale trzeba było na to czekać rok.
Ogólnie kup coś innego, ten produkt jest wersją alfa.

Post Reply

Return to “GTMEDIA GT SERIES (Android DVB & IPTV BOX)”