Lista PL

GTMEDIA_GTX COMBO/GTX Twin/GTCOMBO /GTC /GTS /GTS-PRO /GTT2

Moderators: admin, nzl229, GTMedia Team

Post Reply
klochos
Posts: 1
Joined: Fri Aug 02, 2019 2:12 pm

Lista PL

Post by klochos »

Witam czy posiada ktos aktualna liste kanalow z satelity HotBird do GTC Media ????

Peterpan0
Posts: 23
Joined: Tue Apr 02, 2019 2:59 pm

Re: Lista PL

Post by Peterpan0 »

Witam. Również przyłączam się do prośby , czy ktoś ma aktualną listę ?

coonrado
Posts: 10
Joined: Sat Nov 16, 2019 6:35 am

Re: Lista PL

Post by coonrado »

Ja również jestem zainteresowany.

adamos793
Posts: 12
Joined: Wed May 31, 2017 6:02 am

Re: Lista PL

Post by adamos793 »

wczoraj ręcznie robiłem listę. Jeszcze musze ulubione dodać - ale lista już jest gotowa. Jak ktoś jest zainteresowany to prosze mi powiedzieć jak mam ta listę przesłać. PS. czy wie ktos jak wyszukiwać tylko na jednym transponderze?
Last edited by adamos793 on Sat Nov 23, 2019 3:23 pm, edited 1 time in total.

przeeemek1
Posts: 43
Joined: Wed Jan 09, 2019 9:08 pm

Re: Lista PL

Post by przeeemek1 »

Wchodzisz w satelitę. Zaznaczasz odpowiedni transponder i szukasz.

adamos793
Posts: 12
Joined: Wed May 31, 2017 6:02 am

Re: Lista PL

Post by adamos793 »

przemeek niestety nie. Jak wybieram transporder to i tak potem skanuje mi cały hotbird. WWchdze w ustawienia anteny. potem wchodze w prawo. Wybieram transporder. Klikam czrwonym skanuj i nie skanuje mi jednego ale cały hotbird. Moze coś źle robie - nie wiem

przeeemek1
Posts: 43
Joined: Wed Jan 09, 2019 9:08 pm

Re: Lista PL

Post by przeeemek1 »

Wchodzi w instalacja, skanuje, szukasz hotbird, ale nie zaznaczasz go ptaszkiem. Klikasz info - pokazują się transpondery. Wtedy zaznaczasz ptaszkiem transponder i skanujesz.

Przed chwilą sprawdzałem i działa to.a jeśli chodzi o brakujące kanały po wyszukiwaniu.

Gdzieś z czytałem, że lista transponderów jest z błędami. Tzn. trzeba chyba wyedytować transpondery przed skanowaniem nieba.

Bo jest np. transponder 12264 V 27498kbps. A powinno być 27500.

Ja nie mam jak tego sprawdzić, bo mam taki błąd, że na każdym transponderze pokazuje mi siłę i jakość sygnału 95%.

Będę miał czas to usunę sobie wszystkie satelity z listy, zostawię hotbird. I dodatkowo usunę niepotrzebne transpondery a zostawię te co używa Polsat i nc+. Wtedy przeskanuje niebo i zobaczę jaki będzie efekt.
Polskie platformy używają około 30 transponderów tylko.

b_aimi
Posts: 2
Joined: Mon Sep 23, 2019 1:18 am

Re: Lista PL

Post by b_aimi »

Ja poprosze na maila paramed@onet.pl dzieki wilkoe za liste

soulpower
Posts: 21
Joined: Mon Nov 18, 2019 11:04 am

Re: Lista PL

Post by soulpower »

Bonjour, je suis nouveau sur ce forum. J ai achété un appareil freesat GT media GTC avec 5 lignes de code CCAM.Après avoir insérer les codes j n arrive pas à décrypter les chaines.Aidez moi s'il vous plait.

przeeemek1
Posts: 43
Joined: Wed Jan 09, 2019 9:08 pm

Re: Lista PL

Post by przeeemek1 »

adamos793 wrote:
Tue Nov 19, 2019 4:22 pm
wczoraj ręcznie robiłem listę. Jeszcze muse ulubione dodać - ale lista już jest gotowa. Jak ktoś jest zainteresowany to prosze mi powiedzieć jak mam ta listę przesłać. PS. czy wie ktos jak wyszukiwać tylko na jednym transponderze?
Jak sortowałeś listę?
Wywaliłem niepotrzebne satelity i transpondery, poprawiłem parametry pozostałych transponderów. Przeskanowałem niebo, ale za cholerę nie mogę posortować listy na komputerze w jakiś prosty sposób.
Program stąd viewtopic.php?f=55&t=13736 sypie błędami po wpisaniu numeru kanału. A sortowanie za pomocą strzałkami zajmie wieki.
Masz jakiś szybki sposób na to? Bo ręcznie edytować plik to też masakra by była.

adamos793
Posts: 12
Joined: Wed May 31, 2017 6:02 am

Re: Lista PL

Post by adamos793 »

niestety sortowanie ręczne. Czyli najpierw transporder po transporderze usunąłem niepolskie kanały - to akurat zajeło niecałe 5 min (bo praktycznie wiekszość transporderów jesli ma zagraniczne kanały nie ma polskich . Najgorsze to strzałkami - ale jest szybka metoda. Jak masz np na samym końcu kanał co musisz dać na sam początek to myszką zaznacz wszystkie kanały oprócz tego co chcesz przesunać. I jak masz już np zaznaczone 100 kanałów walnij strzałką i od razu przesuwa sie ten kanał co Ciebie interesuje o te 100 pozycji. Ale i tak robota na parę h. Jak chcesz moge Ci dać swoją listę kanałów - są raczej tematycznie posortowane wiec juz przesuniećie kanałów sportowych przed kanały muzyczne to robota na 1 min (moją metodą) wiec dosc szybko mozesz to wyedytować

adamos793
Posts: 12
Joined: Wed May 31, 2017 6:02 am

Re: Lista PL

Post by adamos793 »

soulpower wrote:
Thu Nov 21, 2019 11:19 am
Bonjour, je suis nouveau sur ce forum. J ai achété un appareil freesat GT media GTC avec 5 lignes de code CCAM.Après avoir insérer les codes j n arrive pas à décrypter les chaines.Aidez moi s'il vous plait.
vous devez parcourir toute la liste des chaînes avant de mettre cccam. Avez-vous une liste de chaînes?

adamos793
Posts: 12
Joined: Wed May 31, 2017 6:02 am

Re: Lista PL

Post by adamos793 »

przeeemek1 wrote:
Wed Nov 20, 2019 1:02 pm
Wchodzi w instalacja, skanuje, szukasz hotbird, ale nie zaznaczasz go ptaszkiem. Klikasz info - pokazują się transpondery. Wtedy zaznaczasz ptaszkiem transponder i skanujesz.

Przed chwilą sprawdzałem i działa to.a jeśli chodzi o brakujące kanały po wyszukiwaniu.

Gdzieś z czytałem, że lista transponderów jest z błędami. Tzn. trzeba chyba wyedytować transpondery przed skanowaniem nieba.

Bo jest np. transponder 12264 V 27498kbps. A powinno być 27500.

Ja nie mam jak tego sprawdzić, bo mam taki błąd, że na każdym transponderze pokazuje mi siłę i jakość sygnału 95%.

Będę miał czas to usunę sobie wszystkie satelity z listy, zostawię hotbird. I dodatkowo usunę niepotrzebne transpondery a zostawię te co używa Polsat i nc+. Wtedy przeskanuje niebo i zobaczę jaki będzie efekt.
Polskie platformy używają około 30 transponderów tylko.
Dzieki za info - nie wiedziałem ze trzeba info w tym miejscu nacisnąć. Ja generalnie juz mam wszystkie kanały. Nie znajdowało mi np TVP 2 czy HBO, paramount itd... ale wystarczyło, że w ustawieniach anteny DISEqC1.0 zaznaczyłem port1 i te brakujące kanały mi znalazło.

A wiesz jak można dodać IPTV? Mam IPTV (link) ale nie wiem jak to dodać

soulpower
Posts: 21
Joined: Mon Nov 18, 2019 11:04 am

Re: Lista PL

Post by soulpower »

adamos793 wrote:
Sat Nov 23, 2019 3:15 pm
soulpower wrote:
Thu Nov 21, 2019 11:19 am
Bonjour, je suis nouveau sur ce forum. J ai achété un appareil freesat GT media GTC avec 5 lignes de code CCAM.Après avoir insérer les codes j n arrive pas à décrypter les chaines.Aidez moi s'il vous plait.
vous devez parcourir toute la liste des chaînes avant de mettre cccam. Avez-vous une liste de chaînes?
Bonjour, j ai fais la recherche sur les satellites qu'on trouve dans ma zone car je suis en Afrique de l'ouest.j ai les canalsat france, TF1, Action, TFX, M6.... J ai leur signal sur le satellite NSS 6 W. Que dois je faire?

Post Reply

Return to “GTMEDIA GT SERIES (Android DVB & IPTV BOX)”