Polish translation

This area is used to discuss areas that need improvement in GTMEDIA product software translation,If possible, please send your email address to lining or Tom and they will send you a translation form

Moderators: admin, GTMedia Team

Post Reply
User avatar
Lining
网站管理员
Posts: 1169
Joined: Thu Aug 11, 2016 11:14 am

Polish translation

Post by Lining »

Polish
Hello friends, you can ask questions about the software translation of GTMEDIA product and we will improve the product together!

Polskie
Witajcie przyjaciele, możecie zadawać pytania dotyczące tłumaczenia oprogramowania produktu GTMEDIA, a my razem ulepszymy ten produkt!
FREESAT brand change GT MEDlA

User avatar
pante
Posts: 46
Joined: Wed Sep 25, 2019 9:20 am
Location: Poland

Polish translation

Post by pante »

Witajcie,

Zapraszamy do polskiej grupy GTMedia.

Oficjalna pomoc On-Line w języku polskim GTMedia pod adresem:

Code: Select all

https://t.me/GtmediaPL
Masz problem z:
- obsługą urządzenia
- zainstalowanym oprogramowaniem
- dokonaniem aktualizacji urządzenia
- wyborem urządzenia i jego zakupem

Leszek
Posts: 4
Joined: Sun Jan 24, 2021 1:37 pm

Re: Polish translation

Post by Leszek »

Niesamowita pomoc. Jestem laikiem i zostałem potraktowany profesjonalnie od początku do końca. moja wdzięczność jest bezmiarowa. pozdrawiam i polecam .

Leszek
Posts: 4
Joined: Sun Jan 24, 2021 1:37 pm

Re: Polish translation

Post by Leszek »

Amazing help. I am a layman and have been treated professionally from start to finish. my gratitude is immeasurable. I greet and recommend.

kabzik22
Posts: 1
Joined: Tue Jan 26, 2021 8:36 pm

Re: Polish translation

Post by kabzik22 »

Witam, bardzo dziękuję za szybką pomoc. Choć późnej pory bez nerwów i spokojnie uzyskałem pomoc a cała operacja udała się. Jestem bardzo zadowolony aby tak wszyscy działali to żyło by nam się dużo lepiej. Jeszcze raz dziękuję

Mrafal51
Posts: 15
Joined: Wed Apr 24, 2019 5:54 pm

Re: Polish translation

Post by Mrafal51 »

Pomoc on-line w j. polskim nie działa. Nie można tam uzyskać żadnej pomocy. Bo nie można nazwać pomocą udostępnienie listy kanałów. Ludzie piszą o problemach związanych z funkcjonowaniem dekoderów i nie otrzymóją nic, prócz zapewnień że problem przekazany jest do działu inżynieryjnego i wkrótce zostanie rozwiązany. Ukazuje się aktualizacja i ku zdziwieniu urzytkownikow nie obejmuje ona zgłaszanych problemów.

User avatar
pante
Posts: 46
Joined: Wed Sep 25, 2019 9:20 am
Location: Poland

Re: Polish translation

Post by pante »

Drogi kolego Mrafal51

Pomoc online działa bardzo dobrze. Niestety są pewne problemy które trzeba zgłosić do inżynierów, a nikt na polskim czacie nie naprawi ci problemu softwerowego od ręki, ponieważ jest też to pewna procedura. Wszelkie problemy techniczne związaną z konfiguracją urządzenia, aktualizacją, czy doradztwem i zakupem nowego urządzenia są realizowane na bieżąco. Znam twój problem związany z urządzeniem i został zgłoszony do odpowiedniego działu celem analizy i jego naprawy. Bardzo proszę o cierpliwość.

gamba0000
Posts: 1
Joined: Wed Nov 09, 2022 4:57 pm

Re: Polish translation

Post by gamba0000 »

czy ktoś poda link do tej strony

Post Reply

Return to “GTMEDIA_Language Translation”